Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Co Zrobić Aby Nas Nie Logało Na Modzie


adrian989

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ściągamy moją paczkę

Rozpakujemy

Wklejamy Folder HackShield Do naszego metina

Dzięki temu nas nie loga

Link:

http://www.speedyshare.com/files/24910957/HS.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=9ac772421c7ea61104cd066d0030b37f42c36797bb7fe24a7cfbcd3feafa8063-1288274762

Liczę na +

I lecą - a potem co zrobić żeby nie logowało

reymysterio-sygnatura-psdcopy.png
Opublikowano

przeciez na dmg hacku kazdego kickuje , wiec nie wiem czy ta paczka cos da , jestem neutralny wiec nie dam ci +

 

P.S Dodajemy Prefixy.

 

Chodzi o to, że po włączeniu metka za 1 min wywala za każdym razem!

Nie ściągam bo nie wiem czy nie key loggery ... ale masz +

Opublikowano

Kurna przecież mnie loguje, po co mam to pobierać żebym mógł się lognąć?

 

@PS: Wiem o co Ci chodzi ale Lognąć znaczy zalogować się a nie, że nas kicka!!!

Jeśli chcesz zobaczyć moje tutoriale to wejdź na mój zasrany profil

 

Zbieram -

Opublikowano

i przez to nie dajecie zarobic KaMeR'owi. Ten pliczek jest na jego stronce, na hotfile... CZYTAJCIE UWAZNIE (autor mogles posluzyc sie linkiem kamera)

Co ty pitolisz... to nie jest pliczek kamera -.-

Opublikowano

Zobaczymy czy nie lognie ;]

mam tak, że jak mam pasek logowania dojdzie do końca i loga do menu serwerów.

Może ten hs coś pomoże. Tak dam + ;]

Jeżeli uważasz, że pomogłem postaw + ;)

_____________________________

kidcudi.png

43408349.png

ronaldov.png

18706.png

 

20 Postów [V]

30 Postów [X]

40 Postów [X]

50 Postów [X]

75 Postów [X]

100 Postów [X]

130 Postów [X]

150 Postów [X]

200 Postów [X]

300 Postów [X]

500 Postów [X]

Opublikowano

a jakiego moda na tym nie kika jakis link

 

thx

 

 

Niewalcz z idiota bo sciągnie Cię na swój poziom i zniszczy doświadczeniem!!!
Jak pomoglem daj plusika

Derides;PL Polecam nowy fajny inny serv.metina

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hymm mi jakoś nie chodzi ;[ jak się loguje przez moda i wchodzę na postać po kilku sekundach mnie loga . Choć zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją. Co jest ?

Thx za każdą odpowiedź ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...